Łukasz Boom Boom Pławecki HALNY Nowy Sącz

Łukasz Pławecki

Instruktor kickboxingu, sportu i rekreacji, prowadzi treningi Kickboxingu, K-1, Muay Thai od 2004 roku. Wychował młodych zawodników, którzy są  Mistrzami Polski, posiada I DAN czarny pas w kickboxingu. Nagrodzony dwa razy przez Ministra Sportu i Turystyki za osiągnięcia szkoleniowe w roku 2014 i 2015 oraz przez Wojewodę Województwa Małopolskiego nagrodą "Małopolski Laur Sportu" za osiągnięcia trenerskie. Brał udział w wielu seminariach m.in z legendą Muay Thai - Robem Kamanem, trenował z Ernesto Hoostem w Holandii. Aktywnie uczestniczy we wszystkich większych imprezach kickboxerskich, ciągle pogłębiając swoją wiedzę. Osiągnięcia sportowe: stoczył 21 zawodowych i 126 amatorskich walk, Zawodowy Mistrz Polski, Międzynarodowy Zawodowy Mistrz Polski, Zdobywca Pucharu Świata, 8-krotny Mistrz Polski. Właściciel klubu, trener personalny.

Edyta Kurzydło HALNY Nowy Sącz

 Edyta Górska

 Instruktor sportu i rekreacji, instruktor grupy dzieci oraz lejdis. Magister psychologii wychowawczej i pedagogiki. Posiada pierwszy stopień szkoleniowy w kickboxingu. Kilku letnie doświadczenie w pracy z dziećmi. Pasjonatka sportów walki, trenuje z grupą zawodników ale spełnia się nie na ringu, tylko w pracy z dziećmi.

Grzegorz Janus HALNY Nowy Sącz

Grzegorz Janus

Absolwent Uniwersytetu Rzeszowskiego gdzie zdobył tytuł magistra wychowania fizycznego. Ponadto posiada licencjat odnowy biologicznej i gimnastyki korekcyjnej. Posiada uprawnienia instruktora tj. instruktor boksu oraz instruktor MMA programu Tomasza Drwala. Przygodę ze sztukami walki zaczął w 2005 roku od wojskowych systemów walki tj. Krav-maga oraz Sambo systema. Następnie zaczął trenować boks, kickboxing oraz BJJ co ostatecznie przerodziło się w MMA. Zawodowe starty w tej formule zaczął w 2010 roku walką na wyspie Jersey. Następnie był zawodnikiem i posiadaczem pasa wagi ciężkiej w Federacji Colloseum, do roku 2013. Od 2014 podpisał kontrakt z federacją PROMMAC. Osiągnięcia sportowe:

  • w roku 2009 zdobył srebrny medal na Pucharze Świata w Birmingham.
  • 2013 - srebro na Mistrzostwach Polski w MMA.
  • 2014- srebro na Mistrzostwach Polski w MMA
  • 2015- złoto na Mistrzostwach Polski w K1
Robert Lis HALNY Nowy Sącz

Robert Lis

Magister Ekonomii. Staż treningowy zaczął od 2009 roku. Purpurowy pas uzyskał od  Wojciecha Moskalewiczem, która posiada czarny pas. Zaczynał w Kaito Stalowa Wola u Pawła Kunysza. W pierwszym roku uczestniczył w 2 seminariach prowadzonych przez przedstawicieli Alliance BJJ. Pierwsze prowadzil Tomek Łuczkiewicz wtedy brazowy pas BJJ obecnie czarny z Lublina, drugie przez delegata Alliance Jiu Jitsu na Polske (czarnego pasa z Brazylii). W nastepnych latach uczeń Michała Moskalewicza, 3 razy uczestniczył w seminariach z jego bratem Wojciechem i w seminarium ze Zbigniewem Tyszka. Osiągnięcia sportowe:

  • Puchar BJJ w Bochni 2015 r.
  • Puchar Świata WUMA w Anglii 2 miejsce w grapplingu w 2011r.
Michał Górski HALNY Nowy Sącz

Michał Górski

Instruktor sportu i rekreacji, swoją przygodę ze sportem zaczął od piłki nożnej w którą grał 18 lat. Zawsze był zainteresowany przygotowaniem kondycyjnym i wytrzymałościowym zawodników stąd treningi siłowe stały się jego pasją. Obecnie prowadzi cross treningi.

Przemysław Pawlak HALNY Nowy Sącz

Przemysław Pawlak

Instruktor Boksu, Kickboxingu, Muay Thai oraz trener personalny. Sportami walki zajmuję się od 2011 roku. Całą przygodę rozpoczął od samoobrony w systemie SAMBO (rosyjski system walki). W 2013 roku ze względu na większe możliwości treningowe i chęć walki w twardych formułach ringowych (K-1 oraz Low Kick) zaczął współprace z klubem HALNY.
Na swoim koncie ma ponad 20 walk amatorskich. Swój pierwszy zawodowy pojedynek wygrał przez nokaut.
Drugą pasją Przemka jest jeździectwo. Ukończył technikum hodowli koni i nabył uprawnienia instruktora jazdy konnej. Posiada dwie oznaki jeździeckie srebrną i brązową.
Aktualnie rozpoczął naukę w Szkole Służb Medycznych.

Rafał Wilk HALNY Nowy Sącz

Rafał Wilk

Instruktor Sportu i Rekreacji Ruchowej z Certyfikatem Misterstwa Sportu. Instruktor MMA według systemu Szkoły Walki Drwala. Zajmuje się sztukami walki od 21 lat, jest wieloletnim sympatykiem i propagatorem sportów walki. Aktualny Ratownik Wodny z  7-dmio letnim doświadczeniem basenowym. Instruktor Pływania. Promotor zdrowego i sportowego tryby życia.

Anna Kosiba HALNY Nowy Sącz

Anna Kosiba

Magister Psychologii, prowadzi treningi grupy Lejdis, posiada pierwszy stopień szkoleniowy w kickboxingu.

Benedykt Polański HALNY Nowy Sącz

Benedykt Polański

Instruktor sportu ze specjalizacją Kickboxing. Sędzia formuł ringowych. Posiada pierwszy stopień szkoleniowy w kickboxingu. Trenował 3 lata aikido, 15 lat grał wyczynowo w siatkówkę w klubie sportowym. Wieloletni sympatyk sportów walki i samoobrony. Prowadzi treningi grupy boksu.