Przyjdź na naszą salę treningową, przy ul. Grunwaldzkiej 243, pierwszy trening jest ZA DARMO!

Na samym początku wystarczy podstawowy strój sportowy taki jak: koszulka, spodenki lub dres.

W zajęciach mogą uczestniczyć wszyscy, szczególnie zapraszamy tych, którzy nie mieli wcześniej kontaktu ze sztukami walki.

Przed zapisaniem się do klubu  nie potrzeba dodatkowego przygotowania, dostosowujemy treningi do indywidualnej sprawności fizycznej, kondycji i siły osoby trenującej, tak aby każdy mógł poczuć przyjemność z wysiłku i mógł dać z siebie jak najwięcej.

Każda sekcja ma zapisy przez cały rok i w każdej chwili każdy zainteresowany może dołączyć do zajęć. Jak to wygląda? Po wybraniu przez siebie interesującej sekcji , wchodzimy na stronie internetowej na grafik zajęć i szukamy odpowiedniego stylu z dopiskiem początkujący. Jeżeli zajęcia  zaczynają się np. o godzinie 17:00 musimy przyjść o godzinie 16:45,. Na pierwszym treningu który jest darmowy, trenerzy odpowiedzą na wasze dodatkowe pytania i wytłumaczą jak będzie dalej wyglądać przygoda ze sztukami walki.

Zapisy na Sztuki Walki w Nowym SączuPrzychodząc na pierwszy trening wystarczy mieć ze sobą koszulkę, spodenki lub jakiś dres. Zajęcia zawsze zaczynają się od rozgrzewki a zaraz po niej trenerzy przechodzą to głównego treningu. Informujemy również żeby nie kupować sprzętu na aukcjach internetowych bo nie mając wiedzy na jego temat  można kupić bubel lub tani sprzęt w wysokich kwotach. Na naszej recepcji możecie dowiedzieć się gdzie i co warto kupić.

W menu strefa treningów > rodzaje treningów dowiesz się wszystkiego na temat danej sztuki walki.

Zapraszamy wszystkich którzy chcą się pewnie czuć, dobrze wygladać lub spróbować swoich sił na ringu.

Na pierwszy trening można przyjść w dowolnym dniu tygodnia. Trwają zapisy!

 

Miejsce:

Ul. Grunwaldzka 243, około 150 metrów od skrzyżowania z ul.Nawojowską (skrzyżowanie przy stacji LOTOS). Łatwy dojazd autobusami miejskimi i busami.

Kontakt:

Dodatkowe pytania prosimy kierować na adres halny@kibo.pl lub nr tel 503 696 376

Prosimy nie kupować sprzętu do treningu bez konsultacji z nami. Zakaz zabawekW internecie lub marketach znajduje się wiele rękawic i ochraniaczy, nie nadających się do bezpiecznego treningu. Część z nich, pomimo nieznacznie niższej ceny, atrakcyjnego wyglądu i firmowych napisów, to zabawki.